Zavolajte teraz

Stenové debnenie TEKKO

Stenové debnenie typu Tekko (Hunnebeck, Midibox, Pionbox, Budouni) je najpopulárnejší systém, ktorý sa skladá z debniacich dosiek s výškou 90, 120, 150 cm, šírkou: 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 70 a 90 cm, a z dodatočných prvkov: vnútorné a vonkajšie rohy pravé a kĺbové, stĺpové dosky, vložky, stabilizátory, spojky, klipsy, tanierové matice, matice korunky a závitové tyče (šrubtyče), a celý rad stratených prvkov.

Odporúčané debnenia Tekko sú kompletne vyrobené v Poľsku a v súlade so všetkými prísnymi normami. Rám debniacej dosky je vyhotovený z perforovaného a žiarovo pozinkovaného plochého profilu s hrúbkou 5 mm, výplň je z brezovej preglejky s hrúbkou 12 mm. Okrem toho stenové debnenia Tekko, ktoré nájdete v našej ponuke, sú spevnené privarenými novými klinmi a spojmi.

Plánujete stavbu a potrebujete profesionálne vybavenie? Stenové debnenie TEKKO obidve tieto možnosti vám zaručuje naša firma. Stačí, že kontaktujete jedného z našich odborníkov, s ktorým dohodnete podrobnosti zmluvy a vyberiete si všetko presne podľa vašich potrieb a predstáv.

Spýtať sa na tento výrobok

Nechajte nám na seba kontakt, náš poradca sa s vami spojí, odpovie na všetky vaše otázky a pripraví pre vás ponuku.


  Hľadáte riešenia
  technický?

  Prosím neváhajte nás kontaktovať
  s našimi špecialistami.

  +48 519 087 892
  Zavolajte nám
  biuro@awes.pl
  Napíšte nám